Шкільні підручники скачати безкоштовно

 

Часто виникає необхідність знайти підручник в школу і якщо у дитини є планшет чи комп’ютер, то скачати безкоштовно підручник в школу можна в Інтернеті. Проте є одна проблема – часто в пошуку видаються підручники за старою програмою або просто окремі підручники, а інші потрібно шукати додатково. Тому дуже важливо найти сайт де всі підручники поновлюються відповідно до програми та оперативно додаються на сайт. Так, ось я знайшов сайт де можна скачати підручники за оновленою програмою 2017-2018 року, а також рекомендовані Міністерством освіти і науки України. Більшість книг зібрані у форматі PDF - скановані, проте вони легко будуть відображається на планшеті чи на комп’ютері.

Усі підручники оновленні згідно навчальної програми на 2016/2017 рік, рекомендованою Міністерство освіти і науки України. (Скопіюйте посилання)

http://pidruchnyk.com.ua/ Дуже зручний сайт як для перегляду в режимі онлайн, так і для завантаження підручників (прямі посилання під вікном онлайн-перегляду).

http://portfel.at.ua/ Для завантаження електронної копії підручника необхідно на його сторінці клікнути “СКАЧАТИ” і далі пряме посилання буде над вікном попереднього перегляду.

http://4book.org/uchebniki-ukraina Для завантаження необхідно на його сторінці клікнути по посиланню “PDF” або “DJVU” над описом підручника.

http://shkola.yccat.com/index.html Дуже гарний сайт, але для завантаження деяких електронних копій підручників необхідно пройти просту реєстрацію. Для завантаження необхідно клікнути по посиланню і вибрати “Сохранить ссылку как..” або подібний пункт меню.© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.