У наш час робота за наймом вже не настільки приваблива, адже за неї платять не так багато. Саме тому все більше людей замислюються над тим, як відправитися в розбурхане море бізнесу, дрібні і середні підприємці стають основою нашої країни.
Не завжди у людей, які планують відкрити свою справу, є відповідні економічні знання і досвідчені радники, тому підприємці віддають належне самоосвіті і шукають літературу з потрібних питань.

Крауд-маркетинг як створення репутації

Чем отличаются /жизненные планы людей/ от поставленных целей?

Как найти клиентов и где их искать

Как увеличить свои доходы от бизнеса в 10 раз?

Как раскрутить свой бизнес с нуля?

Реклама в необычных местах

CRM система: технологія майбутнього чи необхідність сьогодення?

Що таке інтуїція на форекс?

П'ять причин, чому жінки успішніше чоловіків в торгівлі на біржі

Як знайти свою справу?

1 2 3 4

Наш інтернет-ресурс може стати вашим гідом в ділових питаннях, оскільки на нашому сайті ви знайдете найсвіжіші статті про бізнес.
Бізнес для початківців стає простим і зрозумілим, коли вони читають авторитетні поради щодо бізнесу наших експертів. Не тільки початківці, а й досвідчені підприємці знайдуть у нас детальну інформацію про те як почати і просунути свою справу, правильно оформити співробітників на роботу і заплатити податки.
Читайте наші бізнес статті і будуйте потужний бізнес, який зміцнить економіку України.© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.