Договір поставки

     Договір поставки чи договір постачання ? Договір поставки - це угода, за якою одна сторона (постачальник), який здійснює підприємницьку діяльність, зобов'язується передати у встановлений строк (строки) товар у власність покупця для використання його у підприємницькій діяльності або в інших цілях, не пов'язаних з особистим, сімейним, домашнім або іншим подібним використанням, а покупець зобов'язується прийняти товар і сплатити за нього певну грошову суму.
До договору поставки застосовуються загальні положення про купівлю-продаж, якщо інше не встановлено договором, законом або не випливає з характеру відносин сторін.
Законом можуть бути передбачені особливості регулювання укладення та виконання договорів поставки, у тому числі договору поставки товару для державних потреб.
Часто на практиці сторони укладають договір постачання, замість договору поставки , така практика є не правильною, тому що договір постачання укладається лише на постачання енергетичних та інших ресурсурсів через приєднану мережу (наприклад "газ", "світло").
Тому скачуйте в нас бланк договору поставки, доповнюйте його додатком 1 переліком продукції, яка поставляється. Бланк договору поставки є простим з невеликою кількістю пунктів.

 

Договір поставки, скачать© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.